Aplikacja mobilna „Placówki Oświatowe” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Aplikacja mobilna „Placówki Oświatowe”

Prezentuje ona szkoły w Polsce, przede wszystkim kierowana jest do uczniów 8-ych klas Szkoły Podstawowej poszukujących informacji o szkole średniej do której zamierzają uczęszczać w kolejnym roku. Za pomocą tego programu uczeń może sprawdzić informacje jakie szkoły znajdują się w najbliższej okolicy i jaka jest ich oferta rekrutacyjna.

Aplikacja jest całkowicie darmowa, nie zbiera też żadnych informacji o użytkownikach. Prezentuje informacje publicznie dostępne ale w uporządkowany sposób.

Kilka informacji o aplikacji:

Dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem Android lub iOS do pobrania ze sklepów Play i App Store.

Linki do pobrania aplikacji są na stronie http://placowkioswiatowe.pl

Kilka zdjęć z aplikacji:

Na początek wybieramy obszar jakim jesteśmy zainteresowani:

Następnie wybieramy rodzaj szkoły

Teraz możemy obejrzeć listę placówek i widok na mapie

Po wybraniu konkretnej szkoły możemy obejrzeć informacje podstawowe z możliwościami aby automatycznie wejść w Mapy Google czy zadzwonić. Można też wejść bezpośrednio w informacje o rekrutacji na stronie szkoły jeżeli taki link jest dostępny. W przypadku niektórych szkół jest też możliwość przejrzenia profili klas:

Z góry dziękuję za pomoc w promocji aplikacji

Krzysztof Adamowicz