Biegi na orientację | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Biegi na orientację

W dniu 01.06.2018r. klasy VII, II – III gimnazjum  uczestniczyły w Biegach na orientację zorganizowanych przez Michała Małmyszko w Leśniczówce Czechy . Trzeba było przebiec około 4,5 km trasą wyznaczoną w lesie. W biegu uczestniczyli również rodzice: panie –  Irena Surel i Agnieszka Androsiuk oraz nauczycielka – Eliza Kazimieruk, a także sam organizator Michał Małmyszko. Zwycięzcami biegu w kategorii chłopców zostali: Artur Wiśniewski, Bartosz Wojtach i Daniel Chomachenko, w kategorii dziewcząt – Magda Sajewicz, Karolina Wesołowska i Nika Jakimuik. Zwycięzcami wśród dorosłych zostali: Agnieszka Androsiuk, Eliza Kazimieruk i Irena Surel. Po zawodach sportowych młodzież zjadła przy ognisku kiełbaski i pan Michał poczęstował lodami w celu ochłody, bo dzień był bardzo gorący.

napisała: Halina Treszczotko