Dzień Pluszowego Misia zorganizowany przez Bibliotekę Publiczną i GOKSiR w Dubiczach Cerkiewnych | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Czy ktoś z was potrafi sobie wyobrazić dzieciństwo bez misia? Oczywiście, że nie. Miś, mimo upływu czasu jest wciąż najwierniejszym przyjacielem i towarzyszem wszystkich dzieci. Być może dlatego, właśnie Pluszowy Miś doczekał się swojego święta, które obchodzone jest co roku 25 listopada.

Dnia 21 listopada panie z miejscowej biblioteki oraz pani dyrektor ośrodka kultury zaprosiły dzieci  i uczniów klas I-III na obchody Dnia Pluszowego Misia. Biletem wstępu na zabawę misiową było wykonanie pracy plastycznej, oczywiście z misiem.

Każdy uczestnik przyniósł ze sobą do szkoły własnego misia, który towarzyszył mu podczas czytania przygód Kubusia Puchatka, zabaw z chustą animacyjną, zawodów drużynowych, oglądania filmu oraz podczas degustacji ,,małego co nieco”.

Atrakcją dnia było robienie pamiątkowych zdjęć w misiowej fotobudce.

Na koniec wspólnych zabaw dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie otrzymali słodkie lubisie.

napisałą: A. Leoniuk

.