Grzyby małe i duże znajdziesz w naturze – konkurs plastyczny, w którym nagrodzono prace grzybowe uczniów naszej szkoły. | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

We wrześniu bieżącego roku Białowieski Park Narodowy W Białowieży ogłosił konkurs plastyczny ph. ,,Grzyby małe i duże znajdziesz w naturze”, do którego przystąpili uczniowie naszej szkoły. Komisja konkursowa z nadesłanych 495 prac w trzech kategoriach wiekowych doceniła twórczość grzybową naszych uczniów:

Mateusza Laszkiewicza z oddziału przedszkolnego – dodatkowa nagroda,

Antoniego Millera z kl. II – wyróżnienie,

Mateusza Leoniuka z kl. II – dodatkowa nagroda,

Damiana Chomczuka z kl. III – dodatkowa nagroda,

Zuzanna Skoworodko z kl. VI – dodatkowa nagroda.

Wyróżnionym i nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w twórczości plastycznej.