Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Harmonogram konsultacji | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Harmonogram konsultacji

Harmonogram konsultacji uczniów klas IV – VII

Nr zajęć Klasa IV Klasa V Klasa VI Klasa VII
 

Poniedziałek

1. Przyroda

N. Dobosz – Karpiuk

Język angielski

Mirosław Gacuta

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Matematyka

Barbara Drużba

2. Język angielski

Mirosław Gacuta

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Historia

N. Dobosz – Karpiuk

Matematyka

Barbara Drużba

3. Język polski

Aleutyna Kozłowska

Język białoruski

Ewa Lunda

Język angielski

Mirosław Gacuta

Język polski

Halina Treszczotko

4. Język białoruski

Ewa Lunda

Geografia

Sławomir Kulik

Biologia

I. Sierocka – Twaróg

Język angielski

Mirosław Gacuta

5. Informatyka

I. Sierocka – Twaróg

Informatyka

I. Sierocka – Twaróg

Geografia

Sławomir Kulik

Język rosyjski

Halina Treszczotko

6. Matematyka

Barbara Drużba

Biologia

I. Sierocka – Twaróg

Język rosyjski

Halina Treszczotko

Geografia

Sławomir Kulik

 

Wtorek

1. Język angielski

Mirosław Gacuta

Matematyka

Barbara Drużba

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Język polski

Halina Treszczotko

2. Technika

Włodzimierz Misiejuk

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Język angielski

Mirosław Gacuta

Język polski

Halina Treszczotko

3. Język polski

Aleutyna Kozłowska

Język angielski

Mirosław Gacuta

Matematyka

Barbara Drużba

Biologia

I. Sierocka – Twaróg

4. Język polski

Aleutyna Kozłowska

Informatyka/biologia

I. Sierocka – Twaróg

Język rosyjski

Halina Treszczotko

Język angielski

Mirosław Gacuta

5. Język angielski

Mirosław Gacuta

Matematyka

Barbara Drużba

Informatyka

I. Sierocka – Twaróg

Historia

Aleutyna Kozłowska

6. Historia

Aleutyna Kozłowska

Historia

Aleutyna Kozłowska

Język angielski

Mirosław Gacuta

Informatyka

I. Sierocka – Twaróg

 

Środa

1. Matematyka

Barbara Drużba

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Wych.  fizyczne

Włodzimierz Misiejuk

Fizyka

Irena Giżewska

2. Technika

Włodzimierz Misiejuk

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Matematyka

Barbara Drużba

Fizyka

Irena Giżewska

3. Matematyka

Barbara Drużba

Technika

Włodzimierz  Misiejuk

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Chemia

Irena Giżewska

4. Religia

Ks. M. Markiewicz

Religia

Ks. M. Markiewicz

Matematyka

Barbara Drużba

Wych.  fizyczne

Włodzimierz Misiejuk

5. Język polski

Aleutyna Kozłowska

Matematyka

Barbara Drużba

Technika

Włodzimierz  Misiejuk

Chemia

Irena Giżewska

6. Wych.  fizyczne

Wlodzimierz  Misiejuk

Wych.  fizyczne

Włodzimierz Misiejuk

Język polski

Aleutyna Kozłowska

Matematyka

Barbara Drużba