Listopadowo na pingpongowo – drugi Turniej | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Listopadowo na pingpongowo – drugi Turniej

Kolejne zmagania w ramach współzawodnictwa Szkolnego Związku Sportowego w tenisie stołowym odbyły się 8 listopada 2019r.                       W SP Narewka wystąpiła młodzież z rocznika 2005 i młodsi. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się drużyna z Czeremchy, która pokonała gospodarzy 4: 0. Natomiast w kategorii chłopców sytuacja była odwrotna. Złote medale zdobyli uczniowie z Narewki, a srebrne z Czeremchy. Hajnowskie drużyny uplasowały się na trzecim i piątym miejscu.

bty

Dziewczęta:

I miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Czeremcha – awans do Finałów Grupy Południowej                                                                 (skład drużyny: Katarzyna Ziniewicz, Dominika Puchłowska, Weronika Piłat. Opiekun – Tomasz Szatyłowicz)

II miejsce – SP Narewka awans do Finałów Grupy Południowej                                                                                        ( skład drużyny: Oliwia Charkiewicz Maja Kuptel, Julia Witkowska. Opiekunka – Alina Awruk).

Chłopcy:

I miejsce – SP Narewka awans do Finałów Grupy Południowej                                                                                                                                            (skład drużyny: Krzysztof Kołecki, Jakub Hawieńczyk, Gabriel Koperek  . Opiekunowie – Alina Awruk i Mirosław Krasnopolski).

II miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny Czeremcha  – awans do Finałów Grupy Południowej                                                                                                                                     (skład drużyny: Sebastian Borysiewicz, Bartosz Czekuć, Jakub Rakowski, Gabriel Stepaniuk. Opiekun – Tomasz Szatyłowicz).

III miejsce SP 2 Hajnówka (skład drużyny: Jakub Karpiuk, Jakub Moroz, Olivier Osipiuk, Jakub Jakowlew. Opiekun – Bartosz Downarowicz).

IV miejsce – SP Dubicze C. (skład drużyny: Michał Bielewiec, Jan Czmiel, Michał Simoniuk. Opiekun – Włodzimierz Misiejuk).

V miejsce – SP 3 Hajnówka (skład drużyny: Bartosz Burnecki, Grzegorz Golonko, Oskar Nieciejowski, Krzysztof Omelianiuk. Opiekun – Leszek Kabasa).

Za miejsca I-III zawodnicy drużyn otrzymali pamiątkowe medale, ufundowane przez Powiatowy SZS w Hajnówce.

Finał Grupy Południowej odbędzie się 27 listopada 2019r. o godz.10.00 w Dobrzyniewie Dużym. Zgłoszenia przez SRS do dnia 20.11.2019r.

W imieniu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Hajnówce składam serdecznie podziękowanie Dyrekcji i nauczycielom WF z SP Narewka za sprawną organizację zawodów.

Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak