Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Narodowe Święto Niepodległości w naszej szkole

Dnia 11 listopada 2020 roku przypada 102 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pomimo zdalnej nauki klas I-VIII i nieobecności uczniów tych klas w szkole, odbył się uroczysty apel. Pozostająca w szkole grupa dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z nauczycielami i dyrektorem włączyła się do kolejnej edycji akcji MEN ,,Szkoła do hymnu”, odśpiewując hymn ,,Mazurka Dąbrowskiego”. Następnie najmłodsi wykonali pieśni patriotyczne- ,,Piechota”, ,,Ułani” oraz piosenkę ,,Taki kraj”.