Nasze sukcesy

Udział uczniów w konkursach i ich osiągnięcia

Rok szkolny 2016/2017

Rodzaj           miejsce Uczestnik/    uczestnicy
Konkursy przedmiotowe
Wojewódzkie konkursy przedmiotowe organizowane przez Podlaskiego Kuratora Oświaty Na szczeblu szkolnym w szkole podstawowej uczestniczyło:

j. polski – 6 uczniów

język białoruski – 5 uczniów

język angielski – 2 uczniów

przyroda – 5 uczniów

historia – 2 uczniów

 

 

 

 

Do stopnia rejonowego zakwalifikowano:

Język rosyjski – 2 uczniów

Język białoruski – 2 uczniów

 

Na szczeblu szkolnym w gimnazjum uczestniczyło:

Język polski – 9 uczniów

Język rosyjski – 14 uczniów

Język białoruski – 11 uczniów

Język angielski – 4 uczniów

Geografia – 7 uczniów

Historia – 3 uczniów

Fizyka 4 uczniów

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej – 10 uczniów

 

Do stopnia rejonowego zakwalifikowano:

Język polski– 1 uczeń

Język białoruski – 1 uczeń

 

Konkursy artystyczne
Konkurs recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej – szkolny i powiatowy I miejsce w kategorii kl. IV – VI w powiecie Uczennica kl. IV
Konkurs Recytatorski prawosławnej Poezji Religijnej „Poezja źródeł” Etap szkolny  
Ogólnopolski konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom” Etap gminny  
Konkurs Poezji Jesiennej „Złota jesień” W oddziale przedszkolnym  
Konkurs plastyczny „Jesień w Obiektywie” W oddziale przedszkolnym  
Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś” Etap gminny  
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Wiosna Młodych Talentów 2017” ph. Mój świat-tu i teraz 4 wyróżnienia na szczeblu powiatu Uczniowie oddziału przedszkolnego
Konkurs plastyczny ,,Zapobiegajmy pożarom” – etap powiatowy

Festiwal Piosenki dla Przedszkolaków ph. Mama, tata i ja – etap powiatowy

 Konkurs Recytatorski dla przedszkolaków ,,O złotą różdżkę Dobrej Wróżki” – etap powiatowy

IV miejsce w powiecie Uczennica oddziału przedszkolnego
Konkurs na ozdobę wielkanocną Etap gminny Oddział przedszkolny, uczniowie kl. I – III
Konkurs wielkanocny ,,Ale jajo” Etap gminny Oddział przedszkolny
Konkurs czytelniczy ,,Książki warto czytać” – gminny Etap gminny Oddział przedszkolny, uczniowie kl. I – II
Konkurs  recytatorski dla przedszkolaków ,,O złotą różdżkę….” I i II  miejsce w powiecie

 

Uczniowie oddziału przedszkolnego
Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi – etap powiatowy Oddział przedszkolny, uczniowie kl. I – III
Konkurs plastyczny – „Jem zdrowo i kolorowo” Wyróżnienie – etap powiatowy Uczeń klasy II
Konkurs plastyczno – literacki „Książka na metry” Etap gminny Uczniowie kl. I – III
Konkurs recytatorski „U rodnym słowie ceły swiet” Etap gminny Uczniowie kl. I -VI sp oraz gimnazjum
„Moja Cerkiew parafialna” – etap powiatowy Uczniowie kl. V i IV – 4 osoby II miejsce uczennica kl. V
Etap wojewódzki
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej IV miejsce – uczeń klasy V

V miejsce – uczeń kl. III g

 

 

Etap powiatowy
Turniej piłkarskich drużyn MDP „Miedzy Bugiem a Narwią” 22 uczniów gimnazjum
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej I miejsce – uczeń klasy V

II miejsce – uczeń klasy IV

I miejsce – uczeń kl. III g

Programy, projekty, akcje
Trzymaj formę, bądź zdrów Uczniowie kl. I – III gimnazjum
Znajdź właściwe rozwiązanie Uczniowie kl. IV – VI
Żyj smacznie i  zdrowo Uczniowie kl. I – II gimnazjum
Dzień Ziemi Wszyscy uczniowie
Nestle porusza Polskę Wszyscy uczniowie
Przedszkolny program edukacji przyrodniczej ,,Jestem eko” Oddział przedszkolny
Kubusiowi Przyjaciele Natury-program organizowany przez producenta marki Kubuś Oddział przedszkolny
Nie pal przy mnie proszę Uczniowie kl. I
Turniej Piłki Nożnej BMP 12 uczniów
Spotkania w ramach Bractwa Młodzieży Prawosławnej przy Parafii Prawosławnej pw. Opieki Matki Bożej w Dubiczach Cerkiewnych 14 uczniów

 

 

Rok szkolny 2015/2016

 

Rodzaj           miejsce Uczestnik/    uczestnicy Przygotowujący nauczyciel
Konkursy przedmiotowe
Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego – gimnazjum Laureatka Grażyna Firs Ewa Lunda
Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego – gimnazjum Finalistki Monika Michałowska

Grażyna Firs

Halina Treszczotko
Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – szkoła podstawowa Finalista Mikołaj Małmyszko Mirosław Gacuta
Wojewódzki Konkurs Języka Białoruskiego – szkoła podstawowa Laureatka Nika Jakimiuk Maria Kazimiruk
Konkursy ogólnopolskie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Dzieciństwo bez próchnicy”   Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej     I.Nawrocka
Konkursy wojewódzkie
Festiwal Piosenki dla Przedszkolaków „Mama, tata i ja”   Oddział przedszkolny A.Leoniuk

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej Wyróżnienie Michał Simoniuk

Krzysztof Simoniuk

Włodzimierz Misiejuk
Konkursy powiatowe
Konkurs plastyczny „Puszcza wyobraźnią malowana” (Starostwo Powiatowe) Dawid Surel – wyróżnienie Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Konkurs plastyczny „Bezpiecznie na wsi” (KRUS)   Oddział przedszkolny,

kl. I, II

A.Leoniuk

N. Baczyńska

I.Nawrocka

E.Awksietijuk

Konkurs recytatorski „O złotą różdżkę dobrej wróżki” Wiktoria Stabryła – wyróżnienie Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Festiwal Piosenki dla Przedszkolaków „Mama, tata i ja” Występ rodzinny – rodzina Surelów – wyróżnienie Oddział przedszkolny A.Leoniuk

 

Konkurs ortograficzny II miejsce w kategorii kl. I – III Grzegorz Gopsz A. Fiłonowicz
Turniej Wiedzy Pożarniczej I miejsce sp

 

I miejsce g

 

III miejsce g

Michał Simoniuk

Krzysztof Simoniuk

 

Daniel Chodakowski

Włodzimierz Misiejuk
Programy, projekty, akcje
Akcja literacka „Poczytaj mi mamo”
Projekt edukacyjny „Trzymaj formę – żyj dłużej”
Projekt „Książka naszych marzeń”
Konkursy, przeglądy, zawody wewnątrzszkolne
Konkurs recytatorski „Złota jesień” Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Konkurs recytatorski „O złotą różdżkę dobrej wróżki” Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Konkurs plastyczny „Nasz miś” Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Konkurs literacki „Moja książka” Uczniowie i rodzice kl. 0-III A.Leoniuk
Szkolny konkurs na plakat promujący zdrowie Uczniowie kl. II E.Awksietijuk
Przebranie inspirowane baśnią Wszyscy uczniowie Wychowawcy klas
konkurs plastyczny Zima na kartach książek dla dzieci Oddział przedszkolny A.Leoniuk

N. Baczyńska

Święta Bożego Narodzenia w oczach dzieci – konkurs plastyczny Kl. 0 – III Wychowawcy klas
Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej Chętni uczniowie E.Awksietijuk

Ks. S. Awksietijuk

 

Rok szkolny 2014/2015 był kolejnym okresem, w którym uczniowie Zespołu Szkolno – Oświatowego osiągali znaczące sukcesy w różnych dziedzinach życia szkolnego.

Laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Rosyjskiego w gimnazjum – Natalia Niewiadomska

Osiągnięcia sportowe:

Szkoła podstawowa

I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Sajewicz Magda, Wesołowska Karolina, Kendyś Małgorzata, Kraśko Julita)
I miejsce drużynowo chłopców w Finale Powiatu w Szachach (Surel Dariusz, Tarasiuk Paweł)
II miejsce drużynowo dziewcząt w Półfinale Województwa w Szachach
I miejsce (Tarasiuk Paweł) w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
I miejsce drużynowo chłopców w Czwórboju w Finale Powiatowym (Tarasiuk Paweł, Wiśniewski Artur, Ławrynowicz Tomek, Onopryjuk Bartek, Chodakowski Daniel, Iwaniuk Bartek)
VII miejsce drużynowo chłopców w Półfinale Województwa w Czwórboju
II miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Piłce Ręcznej

 

Gimnazjum

I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
I miejsce drużynowo dziewcząt w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
I miejsce drużynowo chłopców w Finale Powiatu w Szachach (Niewiadomski Łukasz, Troc Adam, Androsiuk Daniel)
III miejsce drużynowo dziewcząt w Półfinale Województwa w Szachach (Niewiadomska Natalia, Krawczyk Natalia, Nazaruk Małgorzata, Niczyporuk Agata)
VI miejsce w indywidualnych Biegach Przełajowych w Powiecie (Kuptel Arek)

 

Osiągnięcia w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej:

I miejsce – Sajewicz Magda
I miejsce – Simoniuk Krzysztof

Finaliści Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej:

Sajewicz magda
Simoniuk Krzysztof
Androsiuk Daniel

  Rok szkolny 2013/2014

laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Białoruskiego w Szkole Podstawowej- Marta Jakimiuk
laureatka Przedmiotowego Konkursu z Języka Rosysjkiego w gimnazjum- Justyna Chodakowska
laureat Przedmiotowego Konkursu z Geografii –Adrian Kraśko
laureatka Przedmiotowego Konkursu Języka Rosyjskiego w gimnazjum- Agata Niczyporuk

III miejsce uczniów klasy I w Przeglądzie Małych Form Teatralnych w Białymstoku
I i II miejsce w Powiatowym Ogólnopolskim Turnieju wiedzy Pożarniczej – Krzysztof Simoniuk i Magda Sajewicz
II miejsce dziewcząt w Międzypowiatowym Turnieju Piłkarskim Drużyn MDP ,,Między Bugiem a Narwią”