Plan lekcji

 

Plan zajęć semestr II 2017/2018

Edukacja wczesnoszkolna

Dzień tygodnia Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3
poniedziałek 1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. język angielski

5. wychowanie fizyczne

6. język białoruski

1. język angielski

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. wychowanie fizyczne

6. język białoruski

1. edukacja plastyczna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. zajęcia komputerowe

5. wychowanie fizyczne

6. język angielski

 

wtorek 1. wychowanie fizyczne

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. język białoruski

6. religia prawosławna

 

 

1. wychowanie fizyczne

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. język białoruski w edukacji

6. zajęcia opiekuńcze

7. religia prawosławna

 

1. język angielski w edukacji

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. zajęcia opiekuńcze

6. religia prawosławna

7. język białoruski

 

środa 1. edukacja plastyczna

2. edukacja muzyczna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. religia prawosławna

 

 

1. edukacja plastyczna

2. edukacja muzyczna

2. Edukacja wczesnoszkolna

4. Edukacja wczesnoszkolna

5. zajęcia opiekuńcze

6. religia prawosławna

 

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. zajęcia opiekuńcze

5. religia prawosławna

6. wychowanie fizyczne

 

czwartek 1. edukacja informatyczna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. zajęcia ruchowe

5. język angielski

 

 

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. zajęcia ruchowe

5. zajęcia komputerowe

6. religia katolicka

7. religia katolicka

 

 

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. Edukacja wczesnoszkolna

4. zajęcia ruchowe

5. edukacja muzyczna

6. religia katolicka

7. religia katolicka

 

piątek  

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. wychowanie fizyczne

4. zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

5. język białoruski

 

 

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. wychowanie fizyczne

4. język angielski

 

5. język białoruski

 

1. Edukacja wczesnoszkolna

2. Edukacja wczesnoszkolna

3. język białoruski

4. język białoruski

 

 

 

Rozkład zajęć klas IV – VII

  4 5 6 7
p
o
n
i
e
d
z
i
a
ł
e
k
1 matematyka
Drużba B.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 12
historia i społeczeństwo
Nesteruk J.
Sala: 13
zajęcia opiekuńcze
opieka 1
Fiłonowicz A.
Sala: 3
religia prawosławna
religia 7
Awksietijuk S.
Sala: 9
2 historia
Nesteruk J.
Sala: 8
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
język polski
Treszczotko H.
Sala: 9
3 plastyka
Nesteruk J.
Sala: 8
plastyka
Nesteruk J.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
język białoruski
Lunda E.
Sala: 9
4 muzyka
Nawrocka I.
Sala: 8
muzyka
Nawrocka I.
Sala: 8
muzyka
Nesteruk J.
Sala: 13
muzyka
Nesteruk J.
Sala: 13
5 język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
historia i społeczeństwo
Nesteruk J.
Sala: 12
przyroda
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
6 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
język angielski
Sazonava O.
Sala: 9
7 koło szachowe
Misiejuk W.
Sala: 8
zajęcia opiekuńcze
opieka 8
Nesteruk J.
Sala: 4
religia prawosławna
religia 5
Awksietijuk S.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
doradztwo zawodowe
Lunda E.
Sala: 9
8 język angielski
Sazonava O.
Sala: 12
zajęcia opiekuńcze
opieka 6
Nesteruk J.
Sala: 4
religia prawosławna
religia 6
Awksietijuk S.
Sala: 13
fizyka
Giżewska I.
Sala: 9
w
t
o
r
e
k
1 język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 9
2 zajęcia z wychowawcą
Kozłowska A.
Sala: 8
język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 12
przyroda
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
język polski
Treszczotko H.
Sala: 9
3 język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 12
plastyka
Nesteruk J.
Sala: 13
plastyka
Nesteruk J.
Sala: 13
4 język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 8
zajęcia z wychowawcą
Misiejuk W.
Sala: 12
zajęcia komputerowe
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
historia
Nesteruk J.
Sala: 9
5 język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 8
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
zajęcia techniczne
Misiejuk W.
Sala: 13
zajęcia z wychowawcą
Nesteruk J.
Sala: 9
6 matematyka
Drużba B.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 12
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
7 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
język angielski
Sazonava O.
Sala: 9
8 zajęcia opiekuńcze
opieka 7
Awksietijuk E.
Sala: 4
religia prawosławna
religia 4
Łojko J.
Sala: 8
język angielski
Sazonava O.
Sala: 12
zajęcia opiekuńcze
opieka 7
Awksietijuk E.
Sala: 4
język białoruski
j. białoruski 6
Kazimieruk E.
Sala: 13
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
ś
r
o
d
a
1 przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 8
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
chemia
Lewczuk A.
Sala: 9
2 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia z wychowawcą
Gacuta M.
Sala: 13
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
3 matematyka
Drużba B.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 12
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
4 język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
zajęcia techniczne
Misiejuk W.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 9
5 informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
język angielski
Sazonava O.
Sala: 12
język rosyjski
Snarska E.
Sala: 13
historia
Nesteruk J.
Sala: 9
6 język rosyjski
Snarska E.
Sala: 8
zajęcia komputerowe
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
język angielski
Sazonava O.
Sala: 9
7 zajęcia opiekuńcze
opieka 3
Awksietijuk E.
Sala: 4
religia prawosławna
religia 4
Łojko J.
Sala: 8
język rosyjski
Snarska E.
Sala: 12
historia i społeczeństwo
Nesteruk J.
Sala: 13
język polski
Treszczotko H.
Sala: 9
8 język białoruski
Lunda E.
Sala: 9
c
z
w
a
r
t
e
k
1 matematyka
Drużba B.
Sala: 8
religia prawosławna
religia 5
Awksietijuk S.
Sala: 12zajęcia opiekuńcze
opieka 5
Lunda E.
Sala: 4
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
chemia
Lewczuk A.
Sala: 9
2 język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 12
religia prawosławna
religia 6
Awksietijuk S.
Sala: 13zajęcia opiekuńcze
opieka 13
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 3
język polski
Treszczotko H.
Sala: 9
3 język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
historia i społeczeństwo
Nesteruk J.
Sala: 12
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
4 technika
Misiejuk W.
Sala: 8
przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
geografia
Kulik S.
Sala: 9
5 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
przyroda
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
6 religia katolicka
religia katolicka 5
Krasowski J.
Sala: 16
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
7 religia katolicka
religia katolicka 5
Krasowski J.
Sala: 16
zajęcia opiekuńcze
opieka 19
Gacuta M.
Sala: 4
religia prawosławna
religia 7
Awksietijuk S.
Sala: 9religia katolicka
religia katolicka 7
Krasowski J.
Sala: 16
8
p
i
ą
t
e
k
1 przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 8
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
2 zajęcia sportowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia sportowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia opiekuńcze
opieka 9
Lunda E.
Sala: 3
język białoruski
j. białoruski 6
Kazimieruk E.
Sala: 13
język polski
Treszczotko H.
Sala: 9
3 język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 12
zajęcia opiekuńcze
opieka 12
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 3
język białoruski
j. białoruski 6
Kazimieruk E.
Sala: 13
geografia
Kulik S.
Sala: 9
4 język rosyjski
Snarska E.
Sala: 8
język polski
Kozłowska A.
Sala: 12
przyroda
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 9
5 język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
język rosyjski
Snarska E.
Sala: 12
język polski
Kozłowska A.
Sala: 13
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 9
6 język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 8
własna historia i kultura
Lunda E.
Sala: 12
język rosyjski
Snarska E.
Sala: 13
fizyka
Giżewska I.
Sala: 9
7 język białoruski
Kazimieruk E.
Sala: 12
język białoruski
Lunda E.
Sala: 9
8

Rozkład zajęć gimnazjum

Dzień tygodnia   Klasa 2 Klasa 3
poniedziałek  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

język polski

język białoruski

matematyka
własna historia i kultura

muzyka
religia prawosławna

fizyka
wychowanie fizyczne

 

 

 

język białoruski
biologia

język polski

religia prawosławna

język rosyjski

fizyka
matematyka

wychowanie fizyczne

 

wtorek 1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

historia

język angielski

język polski

język polski

biologia

język białoruski

matematyka

wychowanie fizyczne

 

zajęcia artystyczne

matematyka

informatyka
zajęcia z wychowawcą

język polski

język polski
język białoruski

wychowanie fizyczne

 

środa  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8

chemia

biologia
język polski

język rosyjski

informatyka

matematyka

 

wychowanie fizyczne chemia
język angielski
historiamatematyka
wiedza o społeczeństwie
język białoruskijęzyk rosyjski 
czwartek  

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

 

7.

8.

 

 

zajęcia sportowe

matematyka

język polski

historia
wiedza o społeczeństwie

religia prawosławna

religia katolicka

religia katolicka

 

zajęcia sportowe

chemia

religia prawosławna

matematyka

plastyka
język angielski

 

piątek  

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

 

język rosyjski

język angielski

zajęcia techniczne
wychowanie fizyczne

geografia
zajęcia z wychowawcą

edukacja dla bezpieczeństwa

 

historia

informatyka
język polski

wychowanie fizyczne
język polski

geografia

język rosyjski

 

 

Opieka w czasie zajęć – II semestr, rok szkolny 2017/2018

Poniedziałek

  1. VII (religia) – A. Fiłonowicz – świetlica
  2. Kl. III G (religia) – A. Kozłowska – biblioteka
  3. Kl. V (religia) – J. Nesteruk – świetlica
  4. Kl. V (religia) – J. Nesteruk – świetlica

Wtorek

  1. Kl. III SP (religia) – A. Kozłowska – biblioteka
  2. Kl. I – III SP (religia) – I. Sierocka-Twaróg – biblioteka
  3. Kl. IV (religia), kl. VI (białoruski) – E. Awksietijuk – świetlica

Środa

  1. Kl. III SP (religia) – E. Lunda – biblioteka
  2. Kl. I – III SP (religia) – A. Kozłowska – biblioteka
  3. Kl. IV (religia), kl. III G (białoruski) – E. Awksietijuk – świetlica

Czwartek

  1. V (religia)

Kl. II G + III G (z. sportowe) – E. Lunda – świetlica

  1. VI (religia) – I. Sierocka – biblioteka
  2. III G (religia) – I. Sierocka – biblioteka

Piątek

  1. VI (białoruski) – E. Lunda – biblioteka
  2. VI (białoruski) – I. Sierocka – biblioteka

 

Świetlica – II semestr, rok szkolny 2017/2018

Poniedziałek

  1. Fiłonowicz – kl. VII (religia), III G (j. białoruski)

7 – 8.  J. Nesteruk – kl. I – III SP

  1. A. Fiłonowicz – kl. IV

Wtorek

7 – 8.  E. Awksietijuk – kl. I – III SP

Środa

6 – 7. E. Awksietijuk – kl. I – III SP

  1. E. Awksietijuk – I – III SP + kl. IV dziewczynki
  2. J. Nesteruk – kl. IV chłopcy

Kl. V, kl. VI

Czwartek

  1. E. Lunda – kl. V (religia), II G – III G (z. sportowe)
  2. W. Misiejuk – kl. I – III SP
  3. Nesteruk – kl. IV + kl. V (bez religii katolickiej)
  4. W. Misiejuk – kl. I – III SP + kl. IV dziewczynki
  5. Nesteruk – kl. IV chłopcy, kl. V, VI, VII (4 osoby z religii)
  6. Gacuta – kl. II G – III G

Piątek

  1. E. Awksietijuk – kl. I – III SP
  2. E. Awksietijuk – kl. I – III SP
  3. Kozłowska – kl. IV, VI

 

Uczniowie uczęszczający na zajęcia świetlicowe – II semestr r. szk. 2017/2018

 poniedziałek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
1.

7.50 – 8.50

Aneta Fiłonowicz 7 VII

(religia)

Burał Arkadiusz

Chumachenko Danylo

Chumachenko Roman

Wiśniewski Artur

Grupa starsza
III g

(j. białoruski)

Oliwa Samuel

Rybak Grzegorz

Syller Tola

 

7

13. 40 – 14.40

 

Jerzy Nesteruk 20 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

Pajor Roksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

V (religia) Burał Wiktor

Michałowska Nikola

 

8.

14.40 – 15.40

Aneta Fiłonowicz 10 IV Bielewiec Natalia

Chumachenko Karyna

Czykwin Maja

Dmitruk Małgorzata

Drużba Walentyna

Jakimiuk Sonia

Romaniuk Marcin

Skoworodko Zuzanna

Surel Igor

Tarasiuk Emilia

Grupa starsza

poniedziałek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
8.

14.40 – 15.40

Jerzy Nesteruk 21 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa młodsza
II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

Pajor Roksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

VI (religia) Pawłowicz Marianna

Skoworodko Szczepan

Syller Adela

 

wtorek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
7

13. 40 -14.40

 

Ewa Awksietijuk 21 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

 

III g (j. białoruski) Oliwa Samuel

Rybak Grzegorz

Syller Tola

 

8.

14.40 – 15.40

Ewa Awksietijuk 22 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa młodsza
II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

 

IV (religia) Burał Wiktor

Michałowska Nikola

VI (j. białoruski) Pawłowicz Marianna

Syller Adela

środa

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
6

12.40 – 13.40

 

Ewa Awksietijuk 18 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

 

7.

13.40 – 14.40

Ewa Awksietijuk 23 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

Pajor Roksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

IV (religia) Chumachenko Karyna

Skoworodko Zuzanna

III g (j. białoruski) Oliwa Samuel

Rybak Grzegorz

Syller Tola

 

środa

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
8.

14.40 – 15.40

Ewa Awksietijuk 24 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

Pajor Roksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

V – dziewczynki Daniluk Natalia

Dmitruk Natalia

Fiedoruk Justyna

Lunda Aleksandra

Małmyszko Lena

Michałowska Nikola

środa

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
1.

14.40 – 15.40

Jerzy Nesteruk 24 IV Bielewiec Natalia

Chumachenko Karyna

Czykwin Maja

Dmitruk Małgorzata

Drużba Walentyna

Jakimiuk Sonia

Romaniuk Marcin

Skoworodko Zuzanna

Surel Igor

Tarasiuk Emilia

Grupa starsza
V – chłopcy Burał Wiktor

Gopsz Grzegorz

Krawczyk Igor

VI Bielewiec  Michał

Czmiel Jan

Daniluk Bartosz

Kierdelewicz Klaudia

Krawczyk Kacper

Pawłowicz Marianna

Pietroczuk Łukasz

Saczko Monika

Simoniuk Michał

Skoworodko Szczepan

Syller Adela

 

czwartek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
1.

7.50 – 8.50

Ewa Lunda 8 V (religia) Burał Wiktor

Michałowska Nikola

Grupa starsza
Kl. II g

(zajęcia sportowe)

Androsiuk Daniel

Artysiewicz Sylwia

Golonko Aleksandra

Kabat Adrianna

Małmyszko Mikołaj

Surel Dariusz

6.

12.45 – 13.35

Włodzimierz Misiejuk 16 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa młodsza
II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

 

7.

13.35- 14.35

Włodzimierz  Misiejuk 21 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa młodsza
II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

 

V – dziewczynki Daniluk Natalia

Dmitruk Natalia

Fiedoruk Justyna

Lunda Aleksandra

Małmyszko Lena

 

czwartek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
6.

12.45 – 13.35

Jerzy Nesteruk 17 IV Bielewiec Natalia

Chumachenko Karyna

Czykwin Maja

Dmitruk Małgorzata

Drużba Walentyna

Jakimiuk Sonia

Romaniuk Marcin

Skoworodko Zuzanna

Surel Igor

Tarasiuk Emilia

Grupa starsza
V

 

Daniluk Natalia

Dmitruk Natalia

Fiedoruk Justyna

Lunda Aleksandra

Małmyszko Lena

Gopsz Grzegorz

Krawczyk Igor

 

7.

13.35- 14.35

Jerzy Nesteruk 23 IV Bielewiec Natalia

Chumachenko Karyna

Czykwin Maja

Dmitruk Małgorzata

Drużba Walentyna

Jakimiuk Sonia

Romaniuk Marcin

Skoworodko Zuzanna

Surel Igor

Tarasiuk Emilia

Grupa starsza
V – chłopcy Gopsz Grzegorz

Krawczyk Igor

VI Bielewiec  Michał

Czmiel Jan

Daniluk Bartosz

Kierdelewicz Klaudia

Krawczyk Kacper

Pawłowicz Marianna

Pietroczuk Łukasz

Saczko Monika

Simoniuk Michał

Skoworodko Szczepan

Syller Adela

 

czwartek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
7.

13.35- 14.35

Mirosław Gacuta 22 VII (religia) Chumachenko Danylo

Chumachenko Roman

Wiśniewski Artur

Grupa

starsza

II g Biryłko Kamil

Golonko Aleksandra

Holonko Łukasz

Małmyszko Mikołaj

Surel Dariusz

Wojtach Bartosz

III g Byszczuk Łukasz

Chodakowski Daniel

Daniluk Daria

Kendyś Małgorzata

Kraśko Julita

Kierdylewicz Krystian

Ławrynowicz Tomasz

Oliwa Samuel

Panasiuk Krystian

Rybak Grzegorz

Sajewicz Magda

Syller Tola

Wesołowska Karolina

Piątek

Godzina Opiekun Ilość uczniów Klasy Imię i nazwisko ucznia uwagi
6 – 7

12.45 – 14.45

 

Ewa Awksietijuk 18 I Chomczuk Damian

Drużba Marek

Kraśko Weronika

Grupa

młodsza

II Oksentowicz Eugeniusz

Pajor Aleks

Stabryła Wiktoria

Świtłowska Ewelina

III Chumachenko Ruf

Fiedoruk Mateusz

Masłowski Dawid

Miller Nina

PajorRoksana

Saczko Maciej

Sikora Aleksandra

Surel Gabriela

Surel Łukasz

Zajkowska Ewa

Mikołajuk Fabian

 

7.

13.35- 14.35

Aleutyna Kozłowska 21 IV Bielewiec Natalia

Chumachenko Karyna

Czykwin Maja

Dmitruk Małgorzata

Drużba Walentyna

Jakimiuk Sonia

Romaniuk Marcin

Skoworodko Zuzanna

Surel Igor

Tarasiuk Emilia

Grupa starsza
VI Bielewiec  Michał

Czmiel Jan

Daniluk Bartosz

Kierdelewicz Klaudia

Krawczyk Kacper

Pawłowicz Marianna

Pietroczuk Łukasz

Saczko Monika

Simoniuk Michał

Skoworodko Szczepan

Syller Adela