Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Plan zajęć | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Plan zajęć

Rok szkolny: 2019/20
 Semestr II
Klasy: 1  – 5  

1 a 2 a 3 a 4 a 5 a
p
o
n
i
e
d
z
i
a
ł
e
k
1 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
zajęcia świetlicowe
grupa I
Misiejuk W.
Sala: 4
język angielski
Gacuta M.
Sala: 9
język rosyjski
Kazimiruk M.
Sala: 8
2 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 16
przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 9
technika
Misiejuk W.
Sala: 8
3 język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 17
edukacja muzyczna
Fiłonowicz A.
Sala: 18
edukacja muzyczna
Fiłonowicz A.
Sala: 18
technika
Misiejuk W.
Sala: 9
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 8
4 zajęcia świetlicowe
grupa II
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia rozwijające
zajęcia rozwijające 1
Fiłonowicz A.
Sala: 17
zajęcia świetlicowe
grupa II
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia rozwijające
zajęcia rozwijające 1
Fiłonowicz A.
Sala: 17
zajęcia świetlicowe
grupa II
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia rozwijające
zajęcia rozwijające 1
Fiłonowicz A.
Sala: 17
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
5 język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 17
edukacja informatyczna
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
edukacja informatyczna
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
język polski
Kozłowska A.
Sala: 9
zajęcia z wychowawcą
Misiejuk W.
Sala: 8
6 zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 9
język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
7 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
8 koło językowe
Kozłowska A.
Sala: 8
w
t
o
r
e
k
1 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język rosyjski
Kazimiruk M.
Sala: 9
język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
2 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
3 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
koło szachowe
Misiejuk W.
Sala: 9
matematyka
Drużba B.
Sala: 8
4 edukacja muzyczna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 18
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 18
plastyka
Nawrocka I.
Sala: 8
plastyka
Nawrocka I.
Sala: 8
5 język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 17
edukacja plastyczna
Awksietijuk E.
Sala: 17
edukacja plastyczna
Awksietijuk E.
Sala: 17
muzyka
Nawrocka I.
Sala: 8
muzyka
Nawrocka I.
Sala: 8
6 wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
7 język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 8
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 8
8 historia
Kozłowska A.
Sala: 9
ś
r
o
d
a
1 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 8
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 8
2 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język angielski
Gacuta M.
Sala: 9
język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
3 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język polski
Kozłowska A.
Sala: 9
język rosyjski
Kazimiruk M.
Sala: 8
4 edukacja plastyczna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
historia
Kozłowska A.
Sala: 9
matematyka
Drużba B.
Sala: 8
5 język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 17
koło artystyczne
Awksietijuk E.
Sala: 18
koło artystyczne
Awksietijuk E.
Sala: 18
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
6 zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia ruchowe
Misiejuk W.
Sala: 1
zajęcia świetlicowe
grupa III
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
historia
Kozłowska A.
Sala: 8
7 edukacja informatyczna
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 18
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 18
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 8zajęcia opiekuńcze
2 opieka
Baczyńska N.
Sala: 3
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 8
8
c
z
w
a
r
t
e
k
1 wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
przyroda
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 9
język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
2 język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 17
koło artystyczne
Fiłonowicz A.
Sala: 18
koło artystyczne
Fiłonowicz A.
Sala: 18
język polski
Kozłowska A.
Sala: 9
matematyka
Drużba B.
Sala: 8
3 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
zajęcia z wychowawcą
Lunda E.
Sala: 9
geografia
Kulik S.
Sala: 8
4 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
historia
Kozłowska A.
Sala: 8
5 koło taneczne
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język angielski
Gacuta M.
Sala: 9
informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
6 religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 18
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 18zajęcia opiekuńcze
5 opieka
Kozłowska A.
Sala: 3
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 18
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
zajęcia sportowe
Misiejuk W.
Sala: 1
7 religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
zajęcia świetlicowe
grupa IV
Misiejuk W.
Sala: 3
religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
historia i kultura białoruska
Kazimiruk M.
Sala: 8
8 religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
zajęcia świetlicowe
grupa IV
Misiejuk W.
Sala: 3
religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
p
i
ą
t
e
k
1 zajęcia świetlicowe
grupa V
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
zajęcia dydaktyczne I – III
Awksietijuk E.
Sala: 16
zajęcia świetlicowe
grupa V
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
zajęcia dydaktyczne I – III
Awksietijuk E.
Sala: 16
zajęcia świetlicowe
grupa V
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
zajęcia dydaktyczne I – III
Awksietijuk E.
Sala: 16
geografia Białorusi
Lunda E.
Sala: 9
język polski
Kozłowska A.
Sala: 8
2 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
matematyka
Drużba B.
Sala: 9
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 8
3 Edukacja wczesnoszkolna
Fiłonowicz A.
Sala: 17
Edukacja wczesnoszkolna
Nawrocka I.
Sala: 18
Edukacja wczesnoszkolna
Awksietijuk E.
Sala: 16
język rosyjski
Kazimiruk M.
Sala: 9
język angielski
Gacuta M.
Sala: 8
4 wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
wychowanie fizyczne wczesnoszkolne
Lunda E.
Sala: 1
język polski
Kozłowska A.
Sala: 9
matematyka
Drużba B.
Sala: 8
5 religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 17
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 17zajęcia opiekuńcze
4 opieka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 3
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 17
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
6 zajęcia świetlicowe
grupa VI
Misiejuk W.
Sala: 4
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 18
język angielski w edukacji wczesnoszkolnej
Gacuta M.
Sala: 16
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 8zajęcia świetlicowe
grupa VI
Misiejuk W.
Sala: 4
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 8zajęcia świetlicowe
grupa VI
Misiejuk W.
Sala: 4
7 zajęcia świetlicowe
grupa VII
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia świetlicowe
grupa VII
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 16
zajęcia świetlicowe
grupa VII
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
zajęcia dydaktyczne
Kozłowska A.
Sala: 8
zajęcia świetlicowe
grupa VII
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
zajęcia dydaktyczne
Kozłowska A.
Sala: 8
8

 

Klasy:

6  –  8

6 a 7 a 8 a
p
o
n
i
e
d
z
i
a
ł
e
k
1 informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
fizyka
Giżewska I.
Sala: 13
2 biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 15
język polski
Treszczotko H.
Sala: 12
chemia
Giżewska I.
Sala: 13
3 matematyka
Drużba B.
Sala: 15
chemia
Giżewska I.
Sala: 12
wiedza o społeczeństwie
Wiszenko I.
Sala: 13
4 technika
Misiejuk W.
Sala: 15
fizyka
Giżewska I.
Sala: 12
język polski
Treszczotko H.
Sala: 13
5 język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 15
język angielski
Gacuta M.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
6 język angielski
Gacuta M.
Sala: 15
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 12
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 13
7 język polski
Kozłowska A.
Sala: 15
koło regionalne
Lunda E.
Sala: 12
koło regionalne
Lunda E.
Sala: 12
8 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
w
t
o
r
e
k
1 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
2 matematyka
Drużba B.
Sala: 15
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
3 język angielski
Gacuta M.
Sala: 15
język polski
Treszczotko H.
Sala: 12
wiedza o społeczeństwie
Wiszenko I.
Sala: 13
4 język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 15
język angielski
Gacuta M.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
5 język polski
Kozłowska A.
Sala: 15
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
język polski
Treszczotko H.
Sala: 13
6 plastyka
Nawrocka I.
Sala: 15
plastyka
Nawrocka I.
Sala: 15
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 13
7 koło muzyczne
Nawrocka I.
Sala: 15
informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 10
historia
Kozłowska A.
Sala: 13
8 muzyka
Nawrocka I.
Sala: 7
muzyka
Nawrocka I.
Sala: 7
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 13
ś
r
o
d
a
1 historia
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 15
język polski
Treszczotko H.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
2 język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 15
język polski
Treszczotko H.
Sala: 12
chemia
Giżewska I.
Sala: 13
3 matematyka
Drużba B.
Sala: 15
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 12
fizyka
Giżewska I.
Sala: 13
4 historia i kultura białoruska
Kazimiruk M.
Sala: 15
chemia
Giżewska I.
Sala: 12
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 13zajęcia opiekuńcze
1 opieka
Baczyńska N.
Sala: 4
5 koło regionalne
Kazimiruk M.
Sala: 15
fizyka
Giżewska I.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
6 religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 15zajęcia świetlicowe
grupa III
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
zajęcia z wychowawcą
Kazimiruk M.
Sala: 12
edukacja dla bezpieczeństwa
Giżewska I.
Sala: 13
7 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
8
c
z
w
a
r
t
e
k
1 geografia
Kulik S.
Sala: 15
język polski
Treszczotko H.
Sala: 12
matematyka
Drużba B.
Sala: 13
2 historia
Dobosz- Karpiuk N.
Sala: 15
język rosyjski
Treszczotko H.
Sala: 12
język angielski
Gacuta M.
Sala: 13
3 język polski
Kozłowska A.
Sala: 15
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
zajęcia z wychowawcą
Treszczotko H.
Sala: 13
4 język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 15
geografia
Kulik S.
Sala: 12
język polski
Treszczotko H.
Sala: 13
5 religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 15zajęcia opiekuńcze
6 opieka
Kazimiruk M.
Sala: 4
historia
Kozłowska A.
Sala: 12
koło teatralne
Treszczotko H.
Sala: 13
6 zajęcia sportowe
Misiejuk W.
Sala: 1
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 12
język mniejszości narodowej – białoruski
język białoruski
Lunda E.
Sala: 13
7 religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 15religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
historia
Kozłowska A.
Sala: 13
8 religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 15religia katolicka
religia katolicka
Zbucki R.
Sala: 4
informatyka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
p
i
ą
t
e
k
1 matematyka
Drużba B.
Sala: 15
język angielski
Gacuta M.
Sala: 12
język polski
Treszczotko H.
Sala: 13
2 język polski
Kozłowska A.
Sala: 15
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 12
język polski
Treszczotko H.
Sala: 13
3 język polski
Kozłowska A.
Sala: 15
matematyka
Drużba B.
Sala: 12
język mniejszości narodowej – białoruski
Lunda E.
Sala: 13
4 język angielski
Gacuta M.
Sala: 15
język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 12
religia prawosławna
religia prawosławna
Markiewicz M.
Sala: 13zajęcia opiekuńcze
3 opieka
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 4
5 język mniejszości narodowej – białoruski
Kazimiruk M.
Sala: 15
historia
Kozłowska A.
Sala: 12
geografia
Kulik S.
Sala: 13
6 zajęcia z wychowawcą
Kozłowska A.
Sala: 15
geografia
Kulik S.
Sala: 12
biologia
Sierocka- Twaróg I.
Sala: 13
7 wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
wychowanie fizyczne
Misiejuk W.
Sala: 1
8

 

Opieka od dnia 3 lutego 2020 r.

LP. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 

1.

 

2.

 

3.

 

4.

Nina Baczyńska (Szczepan) – kl. VIII Maria Kazimiruk (Karina, Zuzanna, Kacper) – kl. VI Iwona Sierocka – Twaróg (Szczepan) – kl. VIII
 

5.

Aleutyna Kozłowska (Szymon, Marika) – kl. II Iwona Sierocka – Twaróg (Szymon, Marika) – kl. II
 

6.

 
 

7.

Nina Baczyńska (Ewelina) – kl. IV

 

 

8.

 

 

 

Zajęcia świetlicowe  od dnia 3 lutego 2020 r.

LP. Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 

1.

W. Misiejuk – grupa I

kl. III

Iwona Sierocka – Twaróg – grupa V

kl. I – III (uczniowie nie uczęszczający na zajęcia dydaktyczne)

2.
3.
 

4.

Iwona Sierocka – Twaróg – grupa II

kl. I – III (uczniowie nie uczęszczający na zajęcia rozwijające)

 
5.
 

6.

Iwona Sierocka – Twaróg – grupa III  (uczniowie kl. IV oraz kl. VI nie uczęszczający na religię)   W. Misiejuk – grupa VI (uczniowie kl. I oraz IV – V nie uczęszczający na religię)
 

7.

W. Misiejuk – grupa III (5-6 latki) Iwona Sierocka – Twaróg – grupa VII (uczniowie kl. I, II oraz kl. IV – V nie uczęszczający na zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze)
 

8.

 

 

W. Misiejuk – grupa III (5-6 latki)