Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy – II semestr 2018/2019

 

LINIA 516
PRZYSTANKI rano poniedziałek-czwartek piątek
Dubicze Cerkiewne 06:35 15:40 14:40
Grabowiec III 06:37 15:42 14:42
Grabowiec II 06:39 15:44 14:44
Grabowiec I 06:41 15:46 14:46
Jelonka Wieś 06:46 15:51 14:51
Dubicze Cerkiewne 06:53 15:58 14:58
Czechy Orlańskie 07:00 16:05 15:05
Werstok I 07:04 16:09 15:09
Werstok 07:06 16:11 15:11
Wojnówka 07:10 16:19 15:19
Wojnówka 07:12 16:21 15:21
Starzyna 07:15 16:25 15:25
Górny Gród 07:19 16:29 15:29
Górny Gród (k.Kruhłe) 07:23 16:33 15:33
Wiluki 07:31 16:45 15:45
Długi Bród 07:34 16:48 15:48
Witowo 07:36 16:52 15:52
Witowo 07:38 16:54 15:54
Witowo 07:40 16:56 15:56
Istok 07:42 16:58 15:58
Istok 07:44 17:00 16:00
Dubicze Cerkiewne 07:49 17:05 16:05

 

LINIA 515
PRZYSTANKI rano poniedziałek-czwartek piątek
Dubicze Cerkiewne 06:35 15:40 14:40
Pasieczniki 06:45 15:55 14:55
Zatrostyneć 06:50 16:00 15:00
Poryjewo 06:55 16:05 15:05
Jagodniki Skrzypkowski 07:08 16:13 15:13
Jagodniki Nazaruk 07:12 16:17 15:17
Jagodniki Surel 07:14 16:20 15:20
Jagodniki mleczarnia 07:15 16:24 15:24
Jagodniki Andrzejuk 07:18 16:27 15:27
Siemiwołoki 07:20 16:29 15:29
Stary Kornin 07:23 16:32 15:32
Stary Kornin 07:25 16:34 15:34
Stary Kornin 07:28 16:33 15:33
Koryciski 07:33 16:38 15:38
Tofiłowce 07:35 16:40 15:40
Tofiłowce 07:37 16:42 15:42
Rutka 07:40 16:45 15:45
Rutka 07:41 16:46 15:46
Dubicze Cerkiewne 07:45 16:50 15:50