Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy – I semestr 2018/2019

 

 

LINIA 515
PRZYSTANKI rano
Dubicze Cerkiewne 06:35
Rutka 06:40
Rutka 06:43
Tofiłowce 06:55
Tofiłowce 06:57
Koryciski 07:03
Istok 07:08
Jagodniki 07:15
Pasieczniki Duże 07:18
Zatrościeniec 07:20
Jagodniki Nazaruk 07:30
Jagodniki Surel 07:32
Jagodniki mleczarnia 07:34
Jagodniki Andrzejuk 07:36
Jagodniki skrzyżowanie 07:38
Siemiwołoki 07:40
Stary Kornin 07:42
Stary Kornin 07:43
Stary Kornin 07:45
Dubicze Cerkiewne 07:50
LINIA 515- po południu
PRZYSTANKI Poniedziałek-środa Czwartek-piątek
Dubicze Cerkiewne 15:35 14:40
Rutka 15:40 14:45
Rutka 15:43 14:48
Tofiłowce 15:46 14:51
Tofiłowce 15:48 14:53
Koryciski 15:52 14:57
Stary Kornin 15:55 15:00
Stary Kornin 16:57 15:02
Stary Kornin 16:00 15:04
Siemiwołoki 16:05 15:09
Jagodniki Skrzypkowsk 16:07 15:11
Jagodniki Andrzejuk 16:09 15:13
Jagodniki mleczarnia 16:11 15:16
Jagodniki Surel 16:13 15:18
Jagodniki Nazaruk 16:15 15:20
Pasieczniki 16:20 15:25
Zatrościeniec 16:25 15:30
Dubicze Cerkiewne 16:35 15:40

 

 

 

 

 

 

LINIA 516- Kułaj
PRZYSTANKI rano poniedziałek-środa czwartek-piątek
Dubicze Cerkiewne 06:35 15:35 14:40
Istok 06:40 15:40 14:44
Istok 06:42 15:42 14:47
Witowo 06:44 15:44 14:49
Witowo 06:46 15:46 14:51
Witowo 06:48 15:48 14:53
Długi Bród 06:51 15:51 14:56
Wiluki 06:54 15:54 14:59
Wojnówka 06:57 15:58 15:03
Wojnówka 06:59 16:00 15:05
Starzyna 07:02 16:03 15:08
Górny Gród 07:06 16:07 15:12
Starzyna 07:10 16:11 15:16
Wojnówka 07:13 16:14 15:19
Wojnówka 07:19 16:16 15:21
Werstok 07:21 16:20 15:25
Werstok 07:25 16:22 15:27
Czechy Orlańskie 07:29 16:26 15:31
Dubicze Cerkiewne 07:36 16:30 15:35
Jelonka 07:41 16:37 15:42
Grabowiec 07:40 16:42 15:47
Grabowiec 07:42 16:44 15:49
Grabowiec 07:44 16:46 15:51
Dubicze Cerkiewne 07:49 16:49 15:54