Rozkład jazdy autobusów

Odjazdy

 

Dzień I-III SP IV-VI, I-III G
poniedziałek A. Fiłonowicz J. Nesteruk
wtorek A. Fiłonowicz J. Nesteruk
środa E. Lunda W. Misiejuk
czwartek E. Lunda Ks. S. Awksietijuk
piątek E. Lunda H. Treszczotko

 

Linia: Dubicze Cerkiewne- Rutka- Koryciski- Istok- Pasieczniki Duże- Jagodniki- Stary Kornin

Godzina Przystanek
06:38 Rutka
06:40 Tofiłowce przystanek nr 1
06:41 Tofiłowce przystanek nr 2
06:42 Tofiłowce przystanek nr 3
06:47 Koryciska
06:50 Istok
06:52 Jagodniki
06:54 Orzeszkowo-Jagodniki
07:02 Bokówka
07:09 Zatrostyniec
07:13 Pasieczniki Duże
07:15 Jagodniki przystanek nr 1
07:17 Jagodniki przystanek nr 2
07:19 Jagodniki przystanek nr 3
07:20 Jagodniki przystanek nr 4
07:22 Jagodniki przystanek nr 5
07:24 Jagodniki przystanek nr 6
07:29 Siemiwołoki
07:31 Stary Kornin przystanek nr 1
07:33 Stary Kornin przystanek nr 2
07:35 Stary Kornin przystanek nr 3
07:43 Dubicze Cerkiewne

Linia: Dubicze Cerkiewne- Rutka- Koryciski- Istok- Pasieczniki Duże- Jagodniki- Stary Kornin

Godzina Przystanek
06:40 Istok przystanek nr 1
06:42 Istok przystanek nr 2
06:44 Witowo przystanek nr 1
06:46 Witowo przystanek nr 2
06:48 Witowo przystanek nr 3
06:51 Długi Bród
06:54 Wiluki
06:57 Wojnówka przystanek nr 1
06:59 Wojnówka przystanek nr 2
07:02 Starzyna
07:06 Górny Gród
07:10 Starzyna
07:13 Wojnówka przystanek nr 3
07:15 Wojnówka przystanek nr 3
07:19 Werstok  przystanek nr 1
07:21 Werstok  przystanek nr 2
07:25 Czechy Orlańskie
07:29 Dubicze Cerkiewne
07:36 Jelonka Wieś
07:41 Grabowiec przystanek nr 1
07:43 Grabowiec przystanek nr 2
07:45 Grabowiec przystanek nr 3
07:48 Dubicze Cerkiewne

Linia: Dubicze Cerkiewne- Rutka- Koryciski- Istok- Pasieczniki Duże- Jagodniki- Stary Kornin

Godzina
Po 7 godzinie lekcyjnej Po 8 godzinie lekcyjnej
Przystanek
14:43 15:43  Rutka
14:47 15:47  Tofiłowce przystanek nr 1
14:49  15:49 Tofiłowce przystanek nr 2
14:51  15:51 Tofiłowce przystanek nr 3
14:56  15:56 Koryciska
15:00  16:00 Istok
15:02  16:02 Jagodniki
15:04  16:04 Orzeszkowo-Jagodniki
15:12  16:12 Bokówka
15:19  16:19 Zatrostyniec
15:23  16:21 Pasieczniki Duże
15:25  16:23 Jagodniki przystanek nr 1
15:27  16:25 Jagodniki przystanek nr 2
15:29  16:27 Jagodniki przystanek nr 3
15:31  16:29 Jagodniki przystanek nr 4
15:33  16:31 Jagodniki przystanek nr 5
15:35  16:33 Jagodniki przystanek nr 6
15:40  16:38 Siemiwołoki
15:42  16:40 Stary Kornin przystanek nr 1
15:44  16:42 Stary Kornin przystanek nr 2
15:46  16:44 Stary Kornin przystanek nr 3
15:54  16:52 Dubicze Cerkiewne

Linia: Dubicze Cerkiewne- Rutka- Koryciski- Istok- Pasieczniki Duże- Jagodniki- Stary Kornin

Godzina
Po 8 godzinie lekcyjnej Po 7 godzinie lekcyjnej
Przystanek
15:45 16:00 Istok przystanek nr 1
15:47 15:58 Istok przystanek nr 2
15:49 15:56 Witowo przystanek nr 1
15:51 15:54 Witowo przystanek nr 2
15:53 15:52 Witowo przystanek nr 3
15:56 15:48 Długi Bród
15:59 15:45 Wiluki
16:03 15:39 Wojnówka przystanek nr 1
16:05 15:37 Wojnówka przystanek nr 2
16:08 15:33 Starzyna
16:12 15:29 Górny Gród
16:16 15:25 Starzyna
16:19 15:21 Wojnówka przystanek nr 3
16:21 15:19 Wojnówka przystanek nr 3
16:25 15:15 Werstok  przystanek nr 1
16:27 15:13 Werstok  przystanek nr 2
16:31 15:09 Czechy Orlańskie
16:35 15:05 Dubicze Cerkiewne
16:42 14:54 Jelonka Wieś
16:47 14:48 Grabowiec przystanek nr 1
16:49 14:46 Grabowiec przystanek nr 2
16:51 14:44 Grabowiec przystanek nr 3
16:54 14:40 Dubicze Cerkiewne