Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uśmiechnięci, pełni energii i entuzjazmu przywitaliśmy nowy rok szkolny 2016/2017. Spotkaliśmy się ze swoimi przyjaciółmi, nauczycielami, rodzicami, zaproszonymi gośćmi na sali gimnastycznej. Uroczystość poprowadziła Pani Dyrektor Nina Dobosz – Karpiuk. Pani Dyrektor przypomniała wszystkim, jak bardzo ważne jest stawianie sobie kolejnych celów, które prowadzą do sukcesu, ukończenie kolejnej klasy, dobre oceny na świadectwie i dobry wynik na egzaminie gimnazjalnym.
Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

rozp-4
rozp-3
rozp-2
rozp-1

Link do strony z filmem przygotowanym przez uczniów klasy trzeciej gimnazjum na zakończenie roku szkolnego.