Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawa w orgiami” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawa w orgiami”

Dnia 20 września 2020 roku w naszej szkole ogłoszony został Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawa w orgiami”. Ten konkurs zaplanowany został w zawiązku ze zbliżającym się Światowym Dniem Origami, który przypada dokładnie 24 października.

Konkurs plastyczny był skierowany do wszystkich dzieci i uczniów naszej szkoły.

Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności uczestników, wyobraźni przestrzennej, wrażliwości estetycznej, jak również zaprezentowanie efektów swojej pracy szerszej publiczności.

Zgodnie z regulaminem konkursu każdy uczestnik, który zgłosi swoją pracę w wyznaczonym terminie otrzyma drobny upominek, a spośród wszystkich prac zostaną wyłonione najlepsze, wyróżnione.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców w Szkole Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.

Do konkursu plastycznego zgłoszono łącznie 46 praz orgiami z oddziału przedszkolnego i klas I-VIII. Na dolnym holu naszej szkoły zorganizowano wystawę prac konkursowych. Poziom prac był zróżnicowany pod względem trudności i estetyki wykonania.

Organizatorzy konkursu i komisja oceniająca spośród wszystkich prac wyłoniła najlepsze. Przy ocenie każdej pracy było brane pod uwagę wiek uczestnika, stopień trudności zgłoszonej pracy oraz walory artystyczne.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Nagrodę z wyróżnieniem otrzymują:

  1. Izabela Troc oddział przedszkolny
  2. Mateusz Laszkiewicz kl.I
  3. Elżbieta Niczyporuk kl. III
  4. Mateusz Leoniuk kl. III
  5. Ewelina Światłowska kl. V
  6. Wiktoria Stabryła kl.V
  7. Gabriela Surel kl.VI
  8. Zuzanna Skoworodko kl.VII

 

Nagrodę  otrzymują:

  1. Kamila Barnowska oddział przedszkolny
  2. Amelia Czarnocka oddział przedszkolny
  3. Łukasz Gopsz oddział przedszkolny
  4. Lena Jakimiuk oddział przedszkolny
  5. Olga Nycz kl.I
  6. Damian Światłowski kl.I
  7. Magdalena Surel kl.II
  8. Michał Gopsz kl.II
  9. Maria Barnowska kl.III
  10. Paweł Kukołka kl.III
  11. Antoni Miller kl.III
  12. Stanisław Adamiuk kl.III
  13. Weronika Kraśko kl. IV
  14. Eugeniusz Oksentowicz kl.V
  15. Natalia Bielewiec kl.VII
  16. Maja Czykwin kl.VII

Drobny upominEK za udział otrzymują:

Agnieszka Zajkowska, Igor Pietroczuk, Piotr Chomczuk, Jarosław Oksentowicz, Gabriela Korch, Joanna Zajkowska, Damian Chomczuk, Kira Gierasimiuk, Ruf Barnowska, Patryk Pietroczuk, Ewa Zajkowska, Łukasz Surel, Mateusz Fiedoruk, Nina Miller, Małgorzata Dmitruk, Karina Barnowska, Sonia Jakimiuk, Marcin Romaniuk, Wiktor Burał, Igor Krawczyk.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywność artystyczną, a nagrodzonym składamy gratulacje, życząc dalszych sukcesów w dziedzinie twórczości plastycznej.

 

Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawa w orgiami”

Dnia 20 września 2020 roku w naszej szkole ogłoszony został Wewnątrzszkolny Konkurs Plastyczny ,,Zabawa w orgiami”. Ten konkurs zaplanowany został w zawiązku ze zbliżającym się Światowym Dniem Origami, który przypada dokładnie 24 października.

Konkurs plastyczny był skierowany do wszystkich dzieci i uczniów naszej szkoły.

Celem konkursu było rozwijanie twórczej aktywności uczestników, wyobraźni przestrzennej, wrażliwości estetycznej, jak również zaprezentowanie efektów swojej pracy szerszej publiczności.

Zgodnie z regulaminem konkursu każdy uczestnik, który zgłosi swoją pracę w wyznaczonym terminie otrzyma drobny upominek, a spośród wszystkich prac zostaną wyłonione najlepsze, wyróżnione.

Nagrody w konkursie ufundowała Rada Rodziców w Szkole Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.

Do konkursu plastycznego zgłoszono łącznie 46 praz orgiami z oddziału przedszkolnego i klas I-VIII. Na dolnym holu naszej szkoły zorganizowano wystawę prac konkursowych. Poziom prac był zróżnicowany pod względem trudności i estetyki wykonania.

Organizatorzy konkursu i komisja oceniająca spośród wszystkich prac wyłoniła najlepsze. Przy ocenie każdej pracy było brane pod uwagę wiek uczestnika, stopień trudności zgłoszonej pracy oraz walory artystyczne.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

Nagrodę z wyróżnieniem otrzymują:

  1. Izabela Troc oddział przedszkolny
  2. Mateusz Laszkiewicz kl.I
  3. Elżbieta Niczyporuk kl. III
  4. Mateusz Leoniuk kl. III
  5. Ewelina Światłowska kl. V
  6. Wiktoria Stabryła kl.V
  7. Gabriela Surel kl.VI
  8. Zuzanna Skoworodko kl.VII

 

Nagrodę  otrzymują:

  1. Kamila Barnowska oddział przedszkolny
  2. Amelia Czarnocka oddział przedszkolny
  3. Łukasz Gopsz oddział przedszkolny
  4. Lena Jakimiuk oddział przedszkolny
  5. Olga Nycz kl.I
  6. Damian Światłowski kl.I
  7. Magdalena Surel kl.II
  8. Michał Gopsz kl.II
  9. Maria Barnowska kl.III
  10. Paweł Kukołka kl.III
  11. Antoni Miller kl.III
  12. Stanisław Adamiuk kl.III
  13. Weronika Kraśko kl. IV
  14. Eugeniusz Oksentowicz kl.V
  15. Natalia Bielewiec kl.VII
  16. Maja Czykwin kl.VII

Drobny upominEK za udział otrzymują:

Agnieszka Zajkowska, Igor Pietroczuk, Piotr Chomczuk, Jarosław Oksentowicz, Gabriela Korch, Joanna Zajkowska, Damian Chomczuk, Kira Gierasimiuk, Ruf Barnowska, Patryk Pietroczuk, Ewa Zajkowska, Łukasz Surel, Mateusz Fiedoruk, Nina Miller, Małgorzata Dmitruk, Karina Barnowska, Sonia Jakimiuk, Marcin Romaniuk, Wiktor Burał, Igor Krawczyk.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywność artystyczną, a nagrodzonym składamy gratulacje, życząc dalszych sukcesów w dziedzinie twórczości plastycznej.