Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
ZDALNE NAUCZANIE | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

ZDALNE NAUCZANIE

NAUCZANIE

ZINTEGROWANE

KL. I

 NAUCZANIE

ZINTEGROWANE

KL. II

 NAUCZANIE

ZINTEGROWANE

KL. III

J. POLSKI
 HISTORIA
MATEMATYKA  PRZYRODA  BIOLOGIA FIZYKA
 CHEMIA
 GEOGRAFIA  INFORMATYKA TECHNIKA
 J. ROSYJSKI
J. BIAŁORUSKI
J. ANGIELSKI MUZYKA PLASTYKA WOS RELIGIA

KL. O – 8

HISTORIA I KULTURA BIAŁORUSKA  EDUKACJA DLA BEZPIECZENSTWA PRZEDSZKOLE
 NAUCZANIE INDYWIDUALNE
 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE
WYCHOWANIE FIZYCZNE  ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ  ZAJĘCIA RUCHOWE     

WAŻNE DOKUMENTY

Plan lekcji według dzwonków

Harmonogram konsultacji w klasach IV – VII

Plan zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych uczniów klas I – III 

Numer lekcji Klasa I Klasa II Klasa III
Poniedziałek
1. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

2. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

3. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

4. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Koło artystyczne

A. Fiłonowicz

Koło artystyczne

E. Awksietijuk

5. Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

6. Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wtorek
1. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

2. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

3. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja plastyczna

E. Awksietijuk

Edukacja plastyczna

E. Awksietijuk

4. Edukacja plastyczna

A. Fiłonowicz

Zajęcia opiekuńcze

W. Misiejuk

Zajęcia opiekuńcze

W. Misiejuk

5. Zajęcia opiekuńcze

W. Misiejuk

Koło artystyczne

A. Fiłonowicz

Koło artystyczne

A. Fiłonowicz

6. Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Środa
1. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

2. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

3. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

4. Zajęcia rozwijające

A. Fiłonowicz

Zajęcia rozwijające

A. Fiłonowicz

Zajęcia rozwijające

A. Fiłonowicz

5. Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

6. Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

Religia prawosławna

Ks. M. Markiewicz

Czwartek
1. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

2. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

3. Edukacja wczesnoszkolna

A. Fiłonowicz

Edukacja wczesnoszkolna

I. Nawrocka

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

4. Edukacja muzyczna

A. Fiłonowicz

Zajęcia opiekuńcze

W. Misiejuk E. Awksietijuk

Edukacja wczesnoszkolna

E. Awksietijuk

5. Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

E. Awksietijuk /

Zajęcia świetlicowe

W. Misiejuk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

E. Awksietijuk /

Zajęcia świetlicowe

W. Misiejuk

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

E. Awksietijuk /

Zajęcia świetlicowe

W. Misiejuk

6. Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Zajęcia ruchowe

W. Misiejuk

Piątek
1. Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Język angielski

M. Gacuta

2. Język białoruski

E. Lunda

Edukacja informatyczna

I. Sierocka – Twaróg

Język angielski

M. Gacuta

3. Wychowanie fizyczne

E. Lunda

Język angielski

M. Gacuta

Edukacja informatyczna

I. Sierocka – Twaróg

4. Edukacja informatyczna

I. Sierocka – Twaróg

Język angielski

M. Gacuta

Wychowanie fizyczne

E. Lunda

5. Język angielski

M. Gacuta

Zajęcia opiekuńcze

I. Sierocka – Twaróg

Zajęcia opiekuńcze

I. Sierocka – Twaróg

6. Język angielski

M. Gacuta

Zajęcia opiekuńcze

I. Sierocka – Twaróg

Zajęcia opiekuńcze

I. Sierocka – Twaróg

 

TRASA PRZEJAZDU AUTOBUSU

Grabowiec-Czechy Orlańskie – Werstok – Wojnówka – Górny Gród—Witowo-Istok-Jagodniki-Jagodniki/Skrzypkowski- Siemiwołoki-Stary Kornin-Dubicze Cerkiewne- albo odwrotnie.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego od 25.05.2020r. do 26.06.2020r.

                                                     Z rana                                       Po południu

Dubicze Cerkiewne                 – 6.57                                           14.05

1.Grabowiec I/ Jarosz.          – 7.00                                           14.08

  1. Grabowiec II /Niczyp.  – 7.02                                          14.10
    3.Czechy Orlańskie       – 7.09                                          14.17
  2. Werstok                            – 7.17                                           14.25

5.Wojnówka                              – 7.22                                           14.30

  1. Górny Gród                    – 7.33                                             14.41
  2. Witowo                            – 7.48                                            14.56
  3. Istok                                 – 7.51                                             14.59
  4. Jagodniki/Surel           – 7.57                                             15.05
  5. Jagodniki/Skrzyp.       – 8.09                                            15.17

11.Siemiwołoki                         – 8.14                                              15.22

  1. Stary Kornin                  – 8.20                                              15.28
  2. Dubicze Cerkiewne  –   8.25                                               15.33

Klub Młodego Programisty

 Klub Młodego Programisty online

Konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Konkurs „Dom moich marzeń”

Przystępujemy do konkursu „Dom moich marzeń”

Praca polega na stworzeniu projektu za pomocą  grafiki trójwymiarowej.

Uczestnikami konkursu są uczniowie klas VI – VIII.

Dodatkowo mogą do niego przystąpić chętni uczniowie z klas młodszych.

Program jest dostępny  on line

https://www.szkolnictwo.pl/szukaj,Grafika_tr%C3%B3jwymiarowa

 

Konkurs polega na wykonaniu pracy w programie Publish Your Design.

Linki do tego programu otrzymaliście na stronie internetowej naszej szkoły w zdalnym nauczaniu ( informatyka kl. VI, VII, VIII)

Udział w konkursie dla klas VI – VIII jest obowiązkowy, ponieważ będzie realizowany w ramach lekcji i informatyki.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone!

Życzę powodzenia!

I. Sierocka – Twaróg

 

Termin nadsyłania prac: 22.05. 2020 r.

Konkurs „Poznaj Białoruś – 2020”

regulamin konkursu 2020-

Konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna” 

PLAN LEKCJI DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ WRAZ Z DODATKOWYMI ZADANIAMI DO WYKONANIA ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ: https://www.gov.pl/web/zdalnelekcje