Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Choinka w ,,Fikolandzie” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Choinka w ,,Fikolandzie”

15 stycznia 2020 roku młodsi uczniowie naszej szkoły z klas I-IV oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wzorem lat poprzednich wzięli udział w wyjeździe do Białostockiego Centrum Zabaw dla Dzieci ,,Fikoland”, gdzie zorganizowana została choinka noworoczna. Uczestnicy wyjazdu świetnie się bawili podczas 3,5 godzinnego pobytu. Pod kierunkiem animatorów brali udział w zabawach, konkurencjach zręcznościowych, ćwiczyli układy taneczne do muzyki świątecznej. Podczas spotkania ze Świętym Mikołajem dzieci zaprezentowały przygotowany układ taneczny oraz otrzymały paczki świąteczne przygotowane przez rodziców.

Warto podkreślić, iż nasz wyjazd został dofinansowany ze środków finansowych z GOPS-u w Dubiczach Cerkiewnych, za co serdecznie dziękujemy.