Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Co słychać u najmłodszych? | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Co słychać u najmłodszych?

W trakcie szkolnej wycieczki do Białegostoku zorganizowanej 22 listopada klasy 0-III obejrzały niesamowite budowle z kolorowych klocków LEGO. Wśród nich znalazł się słynny Titanic oraz postacie z bajek. Następną atrakcją wycieczki była lekcja w Muzeum Wojska, podczas której uczniowie odbyli wizytę u króla oraz zapoznali się z insygniami władzy królewskiej. Na zakończenie zajęć każdy z uczestników został pasowany na rycerza przez królową Anetę J.

napisała: Aneta Fiłonowicz

 

 

Corocznym zwyczajem dnia 23 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Gminnej Biblioteki Publicznej na obchody Światowego Dnia Pluszowego Misia. W ramach tego święta panie z biblioteki przygotowały wesołe zabawy, konkursy i oczywiście małe, słodkie „co nieco”. Dzieci natomiast przyniosły samodzielnie wykonane prace plastyczne „Mój ulubiony miś”.

napisała: Aneta Fiłonowicz