Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Oferta edukacyjna II Liceum Ogólnokształcącego z DNJB w Hajnówce | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Oferta edukacyjna II Liceum Ogólnokształcącego z DNJB w Hajnówce

Drogi ósmoklasisto,

w załączonej broszurze oraz na stronie internetowej www.bialorushajnowka.pl znajdziesz wiele ważnych i ciekawych informacji dotyczących rekrutacji do II Liceum Ogólnokształcącego z DNJB w Hajnówce. Broszura zawiera aktywne linki, które przekierują Cię do dodatkowych informacji na stronie internetowej naszego liceum. Linki będą aktywne po otwarciu pliku PDF.

Zakładka rekrutacja na rok szkolny 2021/22 zawiera ważne dokumenty, z którymi warto się zapoznać, ponieważ będą one pomocne podczas rekrutacji.

Na stronie szkoły dostępne są także filmy, dzięki którym można odbyć spacer po szkole i poznać jej wszelkie walory.

Ponadto miło nam poinformować, że nasza szkoła od kilku lat może się poszczycić czołowymi lokatami w rankingu Perspektyw, co potwierdza wysoką pozycję, którą nasze liceum zajmuje w województwie.

Zapraszamy Cię do naszej społeczności szkolnej, aby tu, w miłej i życzliwej atmosferze, pogłębiać swoją wiedzę i rozszerzać zainteresowania.

Czekamy na Ciebie, Twoje miejsce jest wśród nas! 

            Jeżeli chciałbyś bliżej poznać naszą szkołę, jej zasoby, otrzymać szczegółowe informacje na temat rekrutacji i funkcjonowania szkoły możesz to zrobić osobiście po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się (numer telefonu: 856822496).

W załączniku znajduje się także baner graficzny, który jest do wykorzystania na stronie Waszej szkoły jako odnośnik do naszej strony internetowej, dającej kompletną informację na temat oferty edukacyjnej i warunków rekrutacji do naszego liceum. Serdecznie proszę o umieszczenie niniejszego baneru podczepiając link do informacji rekrutacyjnej: http://bialorushajnowka.pl/rekrutacja

Z wyrazami szacunku.

Igor Łukaszuk

Dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego z DNJB w Hajnówce.

wniosek_2021-2022

Oferta edukacyjna II LOzDNJB