Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Światowy Dzień Kota | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Światowy Dzień Kota

Wszystkie koty- duże, małe, bure podwórkowe i rasowe obchodzą swój dzień 17 lutego .  Jest to dobry czas, aby zrobić coś wyjątkowego dla swoich domowych ulubieńców np. znaleźć czas na wspólną zabawę, przytulić, pogłaskać i poczęstować dobrym przysmakiem.

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzili ten dzień bardzo aktywnie. W szkole zorganizowano wystawę plastyczną, gdzie mogli za pomocą różnych technik plastycznych przedstawić wizerunek swojego pupila.

Uczniowie klas I-III oraz przedszkolaki wzięli udział w zajęciach tematycznych przygotowanych przez pracowników gminnej biblioteki w Dubiczach Cerkiewnych.