Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień”

I znów nadeszła jesień, która przywitała nas kolorowymi liśćmi, kasztanami lśniącymi w ciepłym słońcu oraz pięknymi grzybami w lesie. Jesień to również czas, gdy w naszej szkole organizowany jest Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień”, skierowany do dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów w wieku wczesnoszkolnym. Konkurs od wielu lat cieszy się popularnością i zainteresowaniem wśród  naszej małej społeczności szkolnej.

Tegoroczny konkurs recytatorski odbył się dnia 6 października 2020 roku w sali widowiskowej Gok-u w Dubiczach Cerkiewnych. Wśród publiczności była obecna Pani Joanna Barbara Aleksiejuk, która w obecnym roku szkolnym objęła stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.

Głównym celem konkursu jest prezentacja wybranych utworów literackich o tematyce jesienno-przyrodniczej przed szerszą  publicznością i pokonywanie lęku związanego z publicznym wystąpieniem oraz współpraca między szkołą a rodzicami.