Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień”

 
24 października 2019 roku odbył się Wewnątrzszkolny Konkurs Recytatorski ,,Złota Jesień” , który po raz pierwszy został przeprowadzony w Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Dubiczach Cerkiewnych. Konkurs ten ma kilkunastoletnią tradycję i zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły i ich rodziców.

W tym roku po raz pierwszy oprócz dzieci z oddziału przedszkolnego wzięli w nim udział uczniowie klas I-III. W czasie konkursu usłyszeliśmy mnóstwo wierszy o tematyce jesiennej w wykonaniu naszych recytatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, które ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Dubiczach Cerkiewnych. Dodatkowo komisja konkursowa przyznała wyróżnienia za piękną recytację. Na koniec odbyła się część artystyczna w wykonaniu przedszkolaków i uczniów klas I-III i słodki poczęstunek.

napisała: A. Leoniuk