Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/szkola/header.php on line 1
Wyniki przedszkolnego konkursu plastycznego ,,Kolorowe kwiaty” | Szkoła Podstawowa w Dubiczach Cerkiewnych

Wyniki przedszkolnego konkursu plastycznego ,,Kolorowe kwiaty”

Dnia 8 maja na stronie internetowej szkoły został ogłoszony przedszkolny konkurs plastyczny ph. ,,Kolorowe kwiaty”, skierowany do dzieci i rodziców oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Dubiczach Cerkiewnych.

Celem konkursu było wykonanie jednej pracy plastycznej  przez dziecko i rodzica zespołowo nawiązującej do tematyki w dowolnej technice plastycznej i formie- płaskiej lub przestrzennej. Udział w konkursie był dobrowolny.

Do konkursu zostały zgłoszone cztery prace, które oceniła  ,,Komisja konkursowa” w skład, której weszły: pani dyrektor oraz trzy panie nauczające plastyki w szkole podstawowej.

Prace uczestniczące w konkursie w chwili przyznawania punktów były opatrzone numerami od 1 do 4 i członkowie komisji nie posiadali wiedzy, kto jest ich autorami.

Każda praca otrzymała punkty w skali od 0 do 4. Najwięcej można było uzyskać 16 pkt, najmniej 0 pkt.

Oto jak wygląda punktacja poszczególnych prac:

  1. Praca Małgosi Oksentowicz i rodziców w sumie 11 pkt.
  2. Praca Mateusza Laszkiewicza i mamy w sumie 15 plt wyróżnienie
  3. Praca Damiana Światłowskiego i rodziców w sumie 16 pkt. Wyróżnienie
  4. Praca Anastazji Sajewicz i rodziców w sumie 5 pkt.

 

Zgodnie z regulaminem konkursu wszystkie zgłoszone prace zostaną nagrodzone. Uczestnikom dziękujemy za aktywną postawę i współpracę. Gratulujemy pięknych prac i życzymy sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach twórczych.

Wychowawcy