Gospodarstwo agroturystyczne u Czmielów

Właściciel : Jan i Ewa Czmiel
17-204 Dubicze Cerkiewne Jelonka 39
tel. (085) 6852008
fax. (085) 6827980
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
szczegółowe informacje: http://trzmiel.spanie.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne u Czmielów znajduje się na Podlasiu w samym sercu Natury 2000, w sąsiedztwie z Rezerwatem Przyrody Jelonka.

Miejscowość od niedawna jest położona w błogiej ciszy lasów Puszczy Białowieskiej, ponieważ Została wybudowana Nowa Obwodnica, która zapewnia mieszkańcom ciesze i spokój od codziennego zgiełku i szumu. Niedaleka okolica bogata jest w wiele miejsc, które warto zobaczyć. Między innymi: Białowieski Park Narodowy oraz Białowieża, Hajnówka – Muzeum Kowalstwa, Dubicze Cerkiewne- Muzeum Wsi, oraz Liczne Cerkwie Kościoły (Święta Góra Grabarka)itp.

W naszym Gospodarstwie posiadamy:

  • osobny domek
  • 6 miejsc noclegowych:
  • są to dwa pokoje sypialne,kuchnia oraz łazienka

Przed domkiem możliwość grilowania oraz wspólnego biesiadowania, jest na to przeznaczone miejsce w każdych warunkach pogodowych (w razie deszczu zadaszenie, altana).

Dodatkowym atutem jest fakt, iż od kilku lat jesteśmy posiadaczami Certyfikatu Gospodarstwa Ekologicznego, jest to bardzo ważne,gdy nasze gospodarstwo odwiedzają najmłodsi, ponieważ mają możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami hodowlanymi(owce,jagnięta) oraz domowymi.

Dla osób aktywnie spędzających czas:

  • W Sezonie nasz region bogaty jest w grzyby oraz jagody. Oferujemy przejażdżki ścieżkami rowerowymi, które prowadzą do samej Białowieży.
  • Pasjonaci Wędkarstwa również nie narzekają na nudę, jesteśmy blisko łowisk: Siemianówka,Repczyce, Bachury, Nerew, Siemiatycze, itp.
  • Czerwiec, Lipiec bogaty jest w imprezy Plenerowe: Festiwale Muzyki Białoruskiego oraz Ukraińskiego Folkloru, Impreza na „Iwana na kupała” (Bialowieża, Narew,Narewka, Dubicze Cerkiewne), Lato z Radiem Hajnówka, Jarmark Żubra Hajnówka, Rockowisko Hajnówka, Rodzinny Piknik z Żubrem Hajnówka.
  • Letni Skwar chłodzi Zbiornik Wodny z Plażą w Dubiczach Cerkiewnych oraz Repczycach, Otwarty Basen Kleszczele oraz Park wodny w miejscowości Hajnówka.

Więc zarówno osoby, które cenią ciszę i spokój, oraz te które kochają atrakcje znajdą coś dla siebie. Serdecznie Zapraszam Do Naszego Gospodarstwa.