Oferta pracy na stanowisku Opiekunka Środowiskowa w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dubiczach Cerkiewnych

Opublikowano: środa, 25 styczeń 2023

Oferta pracy na stanowisku Opiekunka Środowiskowa w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Dubiczach Cerkiewnych, ul. Główna 65, 17-204 Dubicze Cerkiewne.

- Rodzaj umowy: umowa zlecenie

- Wymagania i kwalifikacje:

  1. Osoba, która posiada kwalifikacje do wykonywania jednego z zawodów: opiekun środowiskowy, AON, pielęgniarz, opiekun osoby starszej, opiekun medyczny, opiekun kwalifikowany w domu pomocy społecznej.

  2. Osoba, która posiada doświadczenie w realizacji usług opiekuńczych, w tym zawodowe, wolontariackie lub osobiste wynikające z pełnienia roli opiekuna faktycznego i odbyła minimum 80-godzinne szkolenie z zakresu realizacji usługi, w tym udzielania pierwszej pomocy lub pomocy przedmedycznej.

  3. Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Wynagrodzenie: 28,00 zł brutto/h.

Praca w wymiarze 125 godzin miesięcznie przez okres 12 miesięcy od 01 lutego 2023 r.

Zakres obowiązków: usługi o charakterze opiekuńczo-pielęgnacyjnym oraz gospodarczym. Pomoc i udzielanie wsparcia osobom starszym w najprostszych czynnościach takich jak: mycie, ubieranie, podawanie leków, przygotowywanie posiłków.

Rekrutacja trwa tylko do końca stycznia 2023 r.

Więcej informacji pod nr tel. 85 682 79 91 85 682 79 89

lub w Urzędzie Gminy w Dubiczach Cerkiewnych lub w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej – pok. Nr 10 lub 11, ul. Główna 65, 17-204 Dubicze Cerkiewne.

Wójt Gminy Dubicze Cerkiewne

Leon Małaszewski